• banner
  • banner
  • banner
  • banner

Hurtownia damskiego obuwia skórzanego – kontakt

P.P.H. „GAMIS” Grzegorz Skrzypczyk

Leśna 2A 42-120 Miedźno
Telefon: +34 318-16-20
+48 606 605 813
+48 664 086 701

E-mail: gamis.1@o2.pl

NIP 574-104-87-35

Doskonałe obuwie damskie – producent

Firma Gamis z Miedźna to jeden z czołowych polskich producentów skórzanego obuwia damskiego na każdą porę roku. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór skórzanych czółenek, botków, kozaków oraz sandałków, które z pewnością trafią w gusta Pań w różnym wieku. Oferowane przez nas buty charakteryzują się niezwykłą starannością wykonania oraz nietypowym wzornictwem.

Produkty oferowane przez firmę Gamis to gwarancja wysokiej jakości. Jeśli z jakichś powodów nasze obuwie nie miałoby spełnić Państwa oczekiwań, nasza firma oferuje dwuletnią gwarancję.

Zachęcamy do współpracy hurtownie oraz dystrybutorów obuwia z całej Polski. Prosimy o kontakt, jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta.

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.gamis.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRZEGORZ SKRZYPCZYK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE GAMIS, Leśna 2A 42-120 Miedźno, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem gamis.1@o2.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny